Hänge med italienska kontrollstämplar. Höjd ca 6,5 cm. Armband med italienska kontrollstämplar. Längd ca 18,5 cm. Örhängen med otydliga stämplar. Krokar. Höjd ca 6 cm. Totalvikt ca 48 g.
Ställvis förlust av förgyllning. Ställvis missfärgningar på snäckskalskaméerna. Bruksslitage.