TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, 1900-talets tredje kvartal.

Stomme av lackerat stålrör, ribbor av trä. Ihopfällbara. Bordet diameter 88, höjd 64 cm. Sitthöjd ca 38 cm.

Slitage, färgbortfall, rost. Skador.

Utropspris
2 500 SEK