NANNY STILL, bestick, 24 delar, "Colorina", Hackman Finland 1970-tal.
Rostfritt stål och orange plast.
12 gafflar 19,5 cm
12 knivar 20 cm
Besticktråg medföljer.
Smärre slitage.