BRÖLLOPSDYNA/ÅKDYNA, Tvistsöm, signerad IPS och IAD, Skåne, 1815

Polykromt mönster på grön botten och röd bård. Mått ca 110x44 cm

Slitage, enstaka mindre hål. Möjligen senare bakstycke.

Utropspris
4 000 SEK