RING med briljantslipade diamanter, totalt ca 2,00 ct.

Kvalitet ca G-H/VS-SI. Rörlig/ledad. Storlek 18/56. 18K guld. Omrodierat till vitguld. Vikt 14 gr.

Slitage. Repor. Bortfall av plättering, behöver omrodieras.

Utropspris
10 000 SEK