ARMBAND, i form av hjärtan, med åttkantsslipade diamanter totalt ca 0,075 ct.

Längd 19 cm. Bredd på hjärtan ca 10 mm. 18K guld samt vitguld. Vikt 5,8 gr.

Repor. Slitage.

Utropspris
2 000 SEK