Mässing samt delvis klädd i läder. Ena tubkikarn märkt TEL.SCT. REGTS.MK IIs Broadhurst Clarkson &Co Ltd 1940. 840. Längd 77 cm.
Samt 47 cm.
Repor. Slitage.