Design
933412

SVANTE SKOGH, sideboard, "Bokö", Möbelfabriken Balder

Teak med benställning av bok. Fyra lådor och skjutdörrar. Längd 180, bredd 42 och höjd 105 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Fläckar.Lös fanérbit på vänster sida.

Utropspris
4 000 SEK