TRÄDGÅRDSGRUPP, för barn, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

Bord, soffa och ett par karmstolar. Vitmålad metall, genombruten dekor. Bordets diam 96, 52 höjd cm. Soffans längd 97, höjd 72 cm, sitthöjd 34 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, något anfrätt metall.

Utropspris
3 000 SEK