Design
934659

HYLLA, "Kavat", IKEA, omkring 1990.

Lackerad metallstomme med laminerade skivor. Längd 198 cm. Bredd 38 cm. Höjd 83 cm.

Slitage. Repor. Enstaka mindre märken.

Utropspris
2 000 SEK