BERTIL VALLIEN, skulptur glas, signerad och numrerad 999012/300, Kosta Atelier
Ansikte. Längd ca 12 cm, höjd ca 10 cm.
Smärre slitage. Smärre nagg, stötmärke övanför ett öga.