BROSCHER, två stycken, vara en från Juvelfabriken, Stockholm, 1946.

Brosch från Juvelfabriken, Stockholm, 1946 i 18K guld, höjd 5 cm. Vikt 6,8 gram. Förgylld brosch stämplad JP. Höjd 4 cm. Vikt 9,8 gram.

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK