VÄSKA, Céline
Monogramcanvas med skinndetaljer och gulmetall. Justerbar axelrem. Invändigt en ficka med dragkedja. Märkt "CELINE ". Ca 21x10x12 cm.
Slitage. Smärre tygskador.