ARMBAND, X-länk, med hamrad yta och detaljer i vitguld.

Tillverkat av Ge-Kå Rolf Kaplan, Stockholm 1978. Längd 21 cm, bredd 21 mm. 18K guld samt vitguld. Vikt 74,5 gr.

Repor. Slitage.

Utropspris
18 000 SEK