ARMRINGAR

2 st, 14K guld.

Med vriden mönster. Ej stämplade. Inre diameter ca 6,5 cm. Totalvikt ca 30 g.

Konditionsrapport

Bruksslitage, mindre repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V41

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joan Lowther

Joan Lowther

+46-708 216472
joan.lowther@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 7 000 SEK

    5 200
    541 EUR
    631 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (27 bud)
    216 jul 15:525200SEK
    216 jul 15:505000SEK
    216 jul 15:504800SEK