10 st bordsgafflar
8 st bordsskedar
7 st bordsknivar
9 st smörgåsknivar
9 st smörgåsgafflar
6 st kaffeskedar
12 st mockaskedar
1 st saltsked
1 st smörkniv
2 st grillbestick
4 st uppläggningsskedar
1 st såssked
Vikt ca 2600 gram inklusive knivar med stålblad
Slitage. Repor. Märken.