Design
940679

JOSEF FRANK, soffbord, Firma Svenskt Tenn, modell 965.

Underrede i mahogny. Nedåt avsmalnande ben. Skiva i svart sten. Brännmärkt. Diameter 90 cm, höjd 48,5 cm.

Bruksskick. Märken och några repor.

Utropspris
8 000 SEK