Förgyllda klöverdekorationer.
10 kaffekoppar med assietter, kopparnas höjd 5 cm, assietternas ⌀13,5 cm.
12 tallrikar, ⌀17,5 cm.
Sockerskål, höjd 12 cm.
Kaffekanna, höjd 23 cm.
Två extra assietter.
Enstaka små kantnagg och aningen sliten förgyllning.