SEIKO, (Water Resist 100m), kronograf, armbandsur, kronograf, 40,5 mm.

Stål, quartz, hardlexglas, liten sekundvisare, datum, gummiarmband.

Caliber V657B, Referensnr V657-8120, Boettnr 070617

Skada på boett, glas med repor och mindre nagg.

Utropspris
2 000 SEK