HUGO BACKMANSSON, olja på duk, signerad och daterad 1925.
Mansporträtt. Handskriven text "Omakuva 1925" a tergo på kilramen. 58 x 50,5 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
200 EUR