BREITLING for BENTLEY, GMT, Limited Edition, kronograf, armbandsur, 48 mm,

stål, automatisk, safirglas, datum, 24-h visare, integrerat gummiband, viklås, cert, juli 2012, box, ytterkartong.

Limiterad och numrerad (049/250)

Caliber 47, Referensnr A47362X8/B919, Serienr 2573917

Bruksskick

Utropspris
40 000 SEK