MINIATYRPLAKETTER, 100 st, sterlingsilver, Franklin Mints, 1900-talets sista kvartal.

"De 100 förnämsta bilarna i silverminiatyrer". Plaketternas mått 1,7 x 1cm. Intyg samt katalog medföljer.

Obetydligt ytslitage. En anlupen. Vågig ask-insats. Ej fullständigt genomgångna.

Utropspris
2 000 SEK