Christian Valdemar Clausen

(Danmark, 1862-1911)
Christian Valdemar Clausen
(Danmark, 1862-1911)

CHRISTIAN VALDEMAR CLAUSEN, olja på duk, signerad.

Kvinnostudie. 35x21 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
6 000 SEK