Design
947226

TAKLAMPA, Stilnovo, Italien, 1900-talets andra hälft

Vitlackerad plåt. Märkt. Höjd exklusive sladd ca 36 cm. Diameter 64,5 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK