Rudolf Åkerblom

(Finland, 1849-1925)
Rudolf Åkerblom
(Finland, 1849-1925)

RUDOLF ÅKERBLOM, olja på pannå, signerad.

Strandvy. 12x20 cm.

Ej examinerad ur ram. Fläckar.

Utropspris
200 EUR