KAMERA

LEICAFLEX, nr 1147544, 1966 med ett svart Summicron-r 1:2/50. Wetzlar, Tyskland.

Kromat kamerahus. Svart objektiv Summicron-r 1:2/50 med nr 1999551. Auktionsposten inkluderar även ett läderfodral märkt Leitz samt två broschyrer.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Optik med Damm. och mindre putsslöja. Sökare något smutsig. Ej funktionstestad.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 900
    191 EUR
    240 USD

    Budhistorik (10 bud)
    710 feb 17:551900SEK
    5A 9 feb 21:511800SEK
    6 9 feb 21:511700SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes