Bestånde av:
Fyra små fat, med flodlandskap, diameter 13,5 cm (naggar).
En skålfat, diameter ca 20 cm (spricka).
En skål.
Ett djupt fat, diameter 13,5 cm.
En såssnipa, längd 23 cm (lagning).
Naggar, spricka och lagningar.