Urnformad ljuspipa med dekor av festoner. Höjd 19 cm.
Slitage. Fläckar. Bristningar. Ljusmanchetter saknas. Senare förgyllning. Lagningar på fötternas insidor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10