Förgyllt, rektangulär delvis läderklädd klädd skiva, sarg med dekor av palmetter, kannelerade bladhölstrade ben, längd 150, bredd 80, höjd 75 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Skador. Renoverad.
Ekehem, Skåne.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10