BESTICKSUPPSÄTTNING, silver, 36 delar, svenska importstämplar. Vikt ca 1311 G.
12 st bordsgafflar, längd 18,5 cm.
11 st bordsskedar, längd 18,5 cm.
1 st matgaffel, längd 21,5 cm
1 st bordssked, längd 21 cm.
5 st efterrättsgafflar, längd 14 cm.
6 st efterrättsknivar, längd 17 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.