18K guld, automatisk, plexiglas, datum, integrerad originallänk, lås med tre positioner, total vikt 93 g, ca 1977.
Caliber 8541B, Serienr 2128058. Referensnr R1818 Boettnr 2.173.658.
Slitage. Repor. Något skev armlänk.