IWC, International Watch Co, Schaffhausen, armbandsur, 35 mm.

18K guld, automatisk, plexiglas, datum, integrerad originallänk, lås med tre positioner, total vikt 93 g, ca 1977.

Caliber 8541B, Serienr 2128058. Referensnr R1818 Boettnr 2.173.658.

Slitage. Repor. Något skev armlänk.

Utropspris
25 000 SEK