ERIK FLEMING ATELIER BORGILA, frukostset, 6 dlr sterling Stockholm 1953
Bestående av;
1 serviettring,
1 fat,
1 äggkopp,
1 saltkar med två skedar,
total vikt ca 296 gram, i originaletui, med monogram
Repor. Smärre slitage.