Twentieth Century Wristwatches, George Gordon The story of watches, T.P. Camerer Cuss 1001 Armbandsur från 1925 till idag, ca 2010, Martin Häusermann Time In Gold Wristwatches, Gisbert L Brunner, Gerald Viola
Repor. Slitage. Skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10