Gammal fransk 7 st kaffeskedar, 12,3 cm 10 st teskedar, 13-14,5 cm 23 st matskedar, 20-22 cm Vikt ca 1515 g
Slitage. Repor. Märken. Skador. otydliga stämplar. Bucklor. Bristningar.