Skåpet helt utan skruv vid montering. Tre sektioner, skiktlimmat trä med laminat, flyttbara hyllplan, längd 94 (en sektion), bred 30, höjd 209
Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10