NÄSDUKSSKÅL

Glas, Murano, "Fazzoletto", Fulvio Bianconi och Paolo Venini, sign. Venini Italia, 1900-tal.

Underfång i vit och grön nätdekor. Höjd ca 6 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    400
    41 EUR
    50 USD

    Budhistorik (3 bud)
    320 sep 10:27400SEK
    217 sep 12:36350SEK
    114 sep 11:46300SEK