Björk. Betsade detaljer. Fyra lådor. Bredd 110, djup 43, höjd 70 cm.
Slitage. Fläckar. Repor. Ytskador på skivan. En nyckelbricka saknas. Mindre avslag på en lådfront. Nyckel saknas.