BURK MED LOCK, opalglas, kolonnformad, 1800-talets första hälft

Handmålad och förgylld dekor med marmorimitation, porträtt av ung dam och blomstermotiv. Höjd 24,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
300 EUR