Fulla årgångar av 1954, 1957, 1958, 1961, 1962 och 1964. I årgång 1956 saknas nummer 8, i årgång 1963 saknas nummer 24. Nummer 1, 6, 9 och 11 från 1954 samt nummer 6, 7, 9, 10, 12 och 13 från 1956 av Walt
Disneý´s serier medföljer.
Slitage. Skador. Ej fullständigt genomgångna.