STRÅLKASTARE, 1900-talets andra hälft. Märkt SVERIGES RADIO TELEVISIONEN.

Lackerad. På stativ. Märkt 225 SVERIGES RADIO TELEVISIONEN. Strålkastaren höjd 55 cm. Stativ medföljer, dock ej med fästningsanordning.

Slitage. Ej funktionstestad. Saknar sladd och kabel.

Utropspris
2 000 SEK