Tag Heuer, 6000 Chronometer, kronograf, armbandsur, 40mm

Stål, automatisk, safirglas, datum, länk, viklås, ca 2000

Cal ETA 2894-2, Verk nr 01588, Serie nr 01588, Referens nr CL 5110, länkreferens nr BA0675-MOA

Repor. Slitage.

Utropspris
12 000 SEK