SVEPASK

Allmoge 1800-tal.

Blåmålad. Längd 51, bredd 28, höjd 27 cm.

Konditionsrapport

Färgbortfall. Slitage ställvis hårdare. Avnött.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    960
    100 EUR
    118 USD

    Budhistorik (7 bud)
    2A 9 okt 09:09960SEK
    1 9 okt 09:09910SEK
    2A 9 okt 09:09760SEK