RINGAR, 3 st, med olika guldhalter.

Ring med en blå pastesten omgiven av vita pastestenar, 18K guld och silver. Storlek 15.5/48.5. Ring med troligen en smaragd samt vita stenar, 14K guld. Storlek 17.25/54. Ring med snäckskalkamé. Stämplad 'CAM', 18K guld med svensk importstämpel. Storlek 17.75/56. Totalvikt ca 6 g.

Slitage. Ställvis anlöpning och mindre repor.

Utropspris
2 200 SEK