KISTA

1700-tal.

Delvis målad. Rak form med beslag av smidesjärn. Invändigt med fack. 89x60, höjd 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage, skador, torrsprickor. Locket senare slipat.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H60

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 7 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    400
    41 EUR
    49 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 450 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    317 okt 17:22400SEK
    216 okt 23:57350SEK
    116 okt 17:32300SEK