HUGO BACKMANSSON, gouache och pastell, signerad och daterad Åbo 1940.
Åbo domkyrka. Bildstorlek 46,5 x 31 cm.
Smärre slitage. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
500 EUR