MATTA, "Face", Ulrica Hydman-Vallien, numrerad 54/100, sent 1900-tal, ca 235 x 176 cm.

Turkos med dekor av porträtt. Etikettmärkt.

Bruksskick. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK