BESTICK, 37 delar, silver, Ivan Grishin, Moskva 1899-1908.

12 skedar med förgyllt skedblad, 18 cm,
12 knivar med stålblad, 23 cm,
12 gafflar, 18 cm,
sardingaffel, 17 cm.
Vikt utan knivar 1340 g.

Sedvanligt slitage. Gravyer.

Utropspris
500 EUR