PIERRE FORSELL

Väggljusstakar, 3 st, "Pendel", Skultuna, 1900-talets slut.

Mässing. Höjd ca 48 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ställvis anlupna.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V3

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 900
    301 EUR
    355 USD

    Budhistorik (31 bud)
    513 okt 20:092900SEK
    313 okt 18:342700SEK
    5A12 okt 02:112500SEK