VÄGGLAMPOR, ett par, "Elit 703c", Knud Christensen, Elit, Sverige, 1900-talets andra hälft.

Mässing. Märkta med etikett. Längd ca 28 cm, väggfästets höjd 12,5 cm.

Slitage. Ej funktionstestade.

Utropspris
1 500 SEK