JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad med blyerts och numrerad 87/100
“Sculptures II”. Bildmått 30 x 56 cm. Signering och numrering sekundär.
Signering och numrering sekundär. Ej examinerad ur ram. Blekt.
Mourlot 949.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
15 000 SEK